ya beni rahat bırak ya da hiç bırakma...


ben bu işin içinden çıkamıyorum artık, ne zaman seni, senle geçen ve sensiz geçen günleri düşünmeyeceğim aklımdan çıkaracağım diye karar versem, ne zaman yokluğunun o kadarda çok canımı acıtmadığını artık alıştığımı fark edip sevinsem, ne zaman birisinden hoşlanacak olsam bana kendini hatırlatacak, canımı acıtacak, kendine sövdürecek, aslında ne kadar çok özlediğimi fark ettirecek bişey yapıyorsun.
durmuyosun ya.. durmuyosun o lanet dilin hiç durmuyor.
ne kötü ya bu kadarıda fazla ama, sabır taşı olsa çatlar sus artık ya.. bırak lanet maaşlar ne zaman yatacaksa sende herkesle birlikte öğren, ya sana o aptal saptal değerlendirmeleri kim atıyorsa ona sor ne yapacağını, ya Allah aşkına o içine ettiğim raporun taslağını bir kez olsun değiştirme ya.. bıktım artık sana rapor hazırlamaktan, bıktım artık o rapor yüzünden seninle tartışmaktan..
ne zaman senden kaçmaya çalışsam ne zaman yokluğuna alışsam hatırlatma kendini abuk subuk şeylerle.. lütfen.. madem seni unutmalıyım madem biz artık biz değiliz madem bırak sevgiliyi arkadaş bile kalamayız madem biz ayrıldık rahat bırak beni.. bana soru sorma.. bana mail atma.. attığın her maili açarkenki heyecanımı bir bilsen. o mailleri açana kadar içimden neler geçiyor bir anlayabilsen.. ya hem o lanet maaşları ben dağıtmıyorum ki hıyar neden hep bana soruyorsun.izinleri ben takip etmiyorum ki neden bana gönderiyorsun, o salak raporu neden hep bi bok bulup ikidebir değiştiriyorsun benimi sınıyorsun anlamıyorum ki. eğer beni sınıyorsan inan olsun sabrım kalmadı seninde işinede dicem ve ana avrat düz gidicem artık yeter be yeterrrrr.
seni bana paraylamı verdiler ne istiyorsun benden. ya o gerizekalı departmanda sadece benmi varım hıyar... herşeyi bana sorma..
aynı işyerinde çalışmak öyle zor ki. hele birde birlikte çalışmak zorunda olduğunuz aptal bir proje varsa. başkası söylese hiç kızmayacağın en ufak bir eleştiriyi, öneriyi ben söylesem anana küfür etmişim gibi sayıyorsun. kabul bazen benimde ters anladığım zamanlar oluyo ama sen hiç susmuyorsun ki.. ya senden hırsımı ben hiç alamıyorum ki.. neden durmadan didişiyoruz biz.. neden sürekli kavga ediyoruz.. ya neden eskisi gibi olamıyoruz.
bazen bana bir domuza bakarmış gibi baktığını düşünüyorum, bu öyle kötü ki içim üşüyor, canım acıyor. neden bana öyle bakıyorsun kii..
oysa bazen bakışların öyle sıcakki eski günlerden kalma sanki, hala severmiş gibi..
bazı attığın maillerde bir tokat atmadığın kalıyor demediğini bırakmıyorsun bana oysa bazı yazdıkların öyle şirin ki eski günlerden kalma gibi, cilveleşir gibi..
ama bu haksızlık, benim kafamı böyle karıştırmaya ne hakkın var senin yapma nolur.. yapma lütfen.. yapma hayvan.. yapma öküz.. yeterr yapma beni sınama...
ya beni rahat bırak.. bırak aklımdan çıkarayım, bırak unutayım. ya da beni bırakma..
özledim işte..

5 Comments:

 1. Curly said...
  Offff offff canım yaa...Çok zor hemde çook :((
  Sade said...
  Ayrılık acısı mı? Aşk acısı mı) yoksa Kariyer acısı mı? diye düşündüren bir yazı gibi hisettim. Kolay gelsin tek aşk vardır sen onu bulmaya çalış bunlar fani aşklar;)
  rain and me said...
  kariyer mi ??
  Nefis ve Ask? said...
  Ne askmis seninkisi...peh..kusura bakma ama o kisi senden kurtulduguna dua etmeli bence...Aslinda bakabilirsin kusura, hatta kesinlikle bak bence cunku o sana ait. Bu sacmaliga da ask, sevgi deyip o kelimeleri kirletiyorsunuz ya..pes.
  rain and me said...
  her insan kendi yaşadıklarını bilir.. kimsenin aşkımın sevgimin büyüklüğünü ya da özlemimi anlamasını beklemiyorum zaten... özelliklede aşkın kelimelerle anlatılabileceğini sanan ve kirlenebileceğine inanan küçük beyinlilerin...

  o kişi benden kurtulduğuna dua ediyordur belki bunu bilemem ben sadece kendi yaşadıklarımı bilirim onun için esas sen kusura bakma eğer saçmalıksa burada yazılan iç dökmeler okumazsın...
  defolur gidersin..

Post a CommentSonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa